Bestyrelse og udvalg


 


RISHØJ IF BADMINTONAFDELING


Formand: Arno Holck, tel.: 22266366, e-mail: formand@rishoej-badminton.dk


Næstformand: Helge Gohr, tel.; 99556229, e-mail: naestformand@rishoej-badminton.dk


Sekretær: Annie Paaske-Møller, tel.: 56657368, e-mail: sekretaer@rishoej-badminton.dk


Kasserer: Otto B. Andersen, tel.: 40471120, e-mail: kasserer@rishoej-badminton.dk


Sportschef: Tinne Jensen, tel.: 21921480, e-mail: sportschef@rishoej-badminton.dk


Motionistleder: Margit Nielsen, tel.: 56167570, e-mail: motionistleder@rishoej-badminton.dk


Husmoderleder: Grethe Cardel, tel.: 56663470, e-mail: Husmoderleder@rishoej-badminton.dk


Ungdomsleder: Sune Bach, tel.: 51532665, e-mail: ungdomsleder@rishoej-badminton.dk



Forretningsudvalg: Formand og kasserer




Privatlivspolitik for Rishøj IF Badmintonafdeling